Firmamız

ATS Alüminyum Modüler Sahne Sistemleri Ltd. Şti. 

2006 yılında kurulmuş olup, modüler sahne ve kiriş sistemleri, otel, disko, balo, anfitiyatro sahne ışık asma ve tavan kapama sistemleri, kiralık fuar, truss ve çatı sistemleri, sahne podyum, protokol tribünü, konusunda faaliyet gösteren, müşterilerine bu konularda kendi ürün, bilgi ve deneyimine dayanarak en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefleyen genç ve dinamik bir firmadır.

KALİTE

Kaliteyi ön planda tutan firmamız TUV SUD tarafından TS EN ISO 9001 kalite yönetimi belgesine sahip olup, EN ISO 3834–2 ve DIN 4113-3 kriterlerine uygun olarak imalat yapmaktadır. Ayrıca imalatını gerçekleştirdiğimiz ürünlerimizin DIN 4113-3 standardını referans alarak, tüm mühendislik hesaplamaları yapılıp, taşıma tabloları hazırlanmış, yapılan bu çalışmalara ait mühendislik raporları ve saha testleri TUV SUD tarafından kontrol edilip onaylanmıştır.

İNOVASYON

Standart ürünlerin yanı sıra, müşteri talepleri doğrultusunda özel tasarımlar ve imalatlar ile çözüm üretmek de işimizin ayrılmaz bir parçasıdır.

GÜVENLİK

İmalatı gerçekleşen ürünlerimiz müşteri talepleri dogrultusunda, anlaşmalı olduğumuz IMKOSAN firması tarafından penetrant testine tabi tutularak, çatlak kontrolünden geçirilmektedir.

TASARIM

ATS Ltd. modüler sahne askı ve kiriş sistemlerinin yanı sıra bar tabureleri, masaları, ofis masaları, mağaza raf sistemleri üretimi ile de ürün yelpazesini genişletmeye devam etmektedir.

CM LODESTAR

Firmamız ayrıca truss kaldırma motoru olan CM LODESTAR ‘ın Türkiye distribütörü olup, yedek parça ve teknik servis hizmeti de vermektedir.

Sertifikalarımız