Tüm ürünler

Merdiven Trusslar

İki Yollu Merdiven Sistem, dıştan dışa 30, 40, 52 cm ebatlarında, et kalınlığının değişkenliğine (2 mm, 3 mm) göre; hafif ve orta yükler, dekoratif uygulamalar gibi kullanım yelpazesi çok geniştir.

Üçgen Trusslar

Orta ağırlıktaki yükler için kullanılan, üç ana tüp ve ara makaslardan oluşan
geometrisi üçgen şeklinde olan truss sistemidir. A-30T 2 mm, A-40T 3 mm,
A-52T 3 mm et kalınlığına sahiptir.

Dörtgen Trusslar

Dört Yollu Kare Truss Sistem 30, 40, 52 cm A-30D orta yükler ve fuar stand uygulamaları için, A-40D ve A-52D ise ağır yükler için ideal, dört ana tüp ve ara makaslardan oluşan, geometrisi kare şeklindeki truss sistemleridir.

Super Trusslar

Kule sistemleri ile birlikte sahne sistemleri olarak kiralama firmaları için de uygundur. Statik analiz ve yapısal tasarımları DIN 4112, DIN 4113-1, DIN 4113-1 A1 ve DIN 4113-2 standartlarına uygun olarak yapılmış, TUV SUD tarafından onaylı yükleme tabloları hazırlanmıştır.

Dairesel Trusslar

2-3-4 YOLLU Dairesel veya kavisli trusslar, farklı çaplarda veya derecede üretilmektedir. Minimum 1 mt çaplı olabilen dairesel trussların her bir parçası eşit uzunlukta üretilir.

Katlanır Trusslar

Yerden tasarruf, eşsiz katlama kapasitesi olan ATSS Katlanır Trusslar, etkinlikler için mükemmel bir çözümdür. Ağır yükler için yaygın olarak kullanılır, ATSS Kuleleri ile çok kolay adapte edilebilir. Konik ve Tek Pim bağlantı sistemi ile uyumludur. 

Çatı Sistemleri

İstenilen ölçülerde imalatını gerçekleştirdiğimiz bu sistemde, omurga ve dış çerçevelerde A-30M, aralarda ise kelepçeli tek borular kullanılarak branda da meydana gelebilecek çökmelerin önüne geçilmiştir.

Kule Sistemleri

A-40D / A-52D, A-101×53 D truss üst parçaları ile uyumlu, 3mm duvar kalınlığındaki farklı uzunluktaki dikey trussları, güçlü ve güvenilir çatal bağlantı menteşe sistemi, kısa ve uzun ayakları, uzun denge destekleri ile rahat ve güvenli kullanımı sağlayan tekerlekli taban yapısı ile son derece kullanışlı sistemlerdir.

Mini Kule

Makaralı kaldırma ayaklarına alternatif olarak üretilmiş olup, profesyonel sahne sistemlerinin daha küçük modelidir. Ön truss olarak kullanılacağı gibi dört ayak truss sistemi olarak da kullanılabilir. Sistemin maksimum yüksekliği 5,5 m olup, iki ayak arasındaki mesafe 12 metredir.

Hoparlör Kulesi

A-30D HP A-30D Modelinden üretilen, kompakt bir sistemdir. 500 kg gücünde motor ile kullanılabileceği gibi, manuel biçimde çıkrık ile de kullanılabilir. Maksimum yükseklik 6 m’dir. Taşıma kapasitesi ise 300 kg’dır.

Sahne Sistemleri

ATSS podyum sistemleri, kolay ve hızlı kurulumu, kalite ve güvenlikten ödün vermeyen yapısı ile çeşitli etkinlikler için sağlam bir yüzey oluşturur. CNC de işlenen köşe parçaları sayesinde, zaman içinde podyum köşe birleştirmelerinde yaşanabilecek açılmaların önüne geçilmiştir.

Protokol Tribünü

ATS podyum sisteminin en büyük özelliklerinden biri, aldığınız sahne sistemini ara kademe parçaları ile protokol tribünü olarak da kullanmanıza olanak sağlar. Podyum için diğer bir seçeneğiniz olan kademeli podyum ise; minimum 20cm, maksimum 100cm (20-40-60-80-100cm) yüksekliklerde kurulabilme imkanı tanır.

Yedek Parçalar

ATSS yedek parça aksesuarlarıyla sahne ve truss ekipmanınıza tüm desteği sağlayacak. Dayanıklı alüminyumdan yapılmış, size optimum kolaylık sağlamak üzere tasarlanmışlardır. Sahne ve tüm ekipmanınıza modulerlik ve sağlamlık adına üstün uyum sağlarlar..

Aksesuarlar

Mobil Merdivenler, Işık Takip Koltuğu, Mobilyalar, Özel Tasarım Masalar ve daha niceleri.y

Truss Motor CM

Firmamız ayrıca truss kaldırma motoru olan CM LODESTAR ‘ın Türkiye distribütörü olup, yedek parça ve teknik servis hizmeti de vermektedir.